Penzion GABI
http://penzion-sonja-01.html

copyright © 2005 - 2020

Penzion GABI, Lozenec, Bulharsko

Penzion GABI se nachází v klidné části městečka Lozenec. Je vhodný pro rodinnou rekreaci. Dva pokoje mají bezbariérový přístup.


Doprava vlastní
Strava bez stravy
Parkování před penzionem
Moře asi 10 minut
Nákupy  asi 5 minut
Restaurace asi 5 minut

Cena-sezona
červenec
srpen
Mimo sezonu
(červen a září)


 7,75 €/osoba/den
 8,75€/osoba/den

 6 €/osoba/den


           


Mapa

Modrá značka ve tvaru kapky přesně označuje místo, kde se v Lozenci nachází penzion GABI. Můžete si tak lehce ověřit, zda jeho poloha odpovídá vašim představám.  


Fotoalbum

   

 


Jak rezervovat pobyt?

Pokud máte vážný zájem o strávení vaší zasloužené dovolené v penzionu GABI, Lozenec, tak právě vám je určen náš online rezervační formulář. Vyplňte laskavě maximálně pozorně tento rezervační formulář. Zejména velmi pečlivě a pravdivě vyplňte svoje platné kontaktní údaje. Přesnost a také aktuálnost vašich kontaktních údajů je pro nás, ale i pro vás, velmi důležitá. Pokud totiž zaslaný kontakt nebude aktuální či nepřesný, nebudeme mít možnost se s vámi spojit a vaši rezervaci nebude v našich možnostech vyřídit a zaslaná rezervace bude vyřazena z evidence.

Pokud bude vše v pořádku, nejpozději do 3 pracovních dnů vás bude emailem či telefonem kontaktovat zástupce naší společnosti, případně majitel rekreačního zařízení (samozřejmě  hovořící česky) s dalšími podrobnostmi důležitými pro váš spokojený rekreační pobyt - ověření a schválení vámi rezervovaného termínu, počtu a složení rekreantů včetně odsouhlasení konečné výše ceny rekreace. Následně vám bude vystavena zálohová faktura na objednané služby a zaslána vám elektronickou cestou. 

Pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte nás neprodleně kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře

    


Návštěvní kniha