Letenky Praha - Burgas a zpět 2020
http://letecky-praha-burgas-a-zp-t-2019.html

copyright © 2005 - 2020

Letecká linka PRAHA - Burgas v sezoně 2020

Podle aktuálního letního letového řádu nízkonákladové letecké společnosti SmartWings na rok 2020, startuje jejich první let na lince Praha-Burgas  2.června 2020. Poslední let z Burgasu do Prahy se koná 18.09.2020.

První ranní odlet z Prahy je již v 6,00 hodin. V průběhu sezony může dojít ke změnám - proto je vždy vhodnější se co nejdříve předem informovat na aktuální situaci. Rádi vám zjistíme potřebné informace.

Cena obousměrné letenky začíná momentálně na částce cca 6.600,- Kč - toto je však pouze informativní údaj a aktuální cenu příslušného letu vám rádi ověříme nebo si ji můžete vyhledat sami na stránkách nízkonákladové letecké společnosti SmartWings. Také je potřeba vědět, že základní uváděná cena letenky je obvykle bez poplatku za zavazadlo.

Ochotně vám zajistíme veškeré dostupné informace o letenkách včetně jejich rezervace a koupě podle vašich potřeb a v zajímavých cenových relacích. Zpracujeme vám na přání a zdarma cenovou nabídku a je jen na vás, zda ji využijete či ne. Použijte laskavě tento kontaktní formulář.

DOPORUČUJEME vám pečlivě sledovat aktuální letový řád - podle našich zkušeností z minulých let v něm bude pravděpodobně docházet ke změnám a to někdy velmi zásadním.

Uvědomte si také, že se jedná o nízkonákladovou leteckou společnost s výrazně pohyblivými cenami, kde platí, čím dříve si objednám a zaplatím, tím mám větší šanci na cenové zvýhodnění.

Pokud je vaším dovolenkovým cílem jižní pobřeží Bulharska (Sozopol, Primosko, Kiten, Lozenec, Carevo, Varvara, Achtopol, Sinemorec či Rezovo) zajistíme vám cenově zajímavý transfer z letiště Burgas a zpět. Prohlédněte si naši nabídku transferů.

Uvedené časy jsou časy místní podle času příslušného letiště.


Informace o dalších letenkách
Brno-Burgas    Ostrava-Burgas