Letenky Ostrava - Burgas a zpět 2020
http://letecky-ostrava-burgas-a-zp-t-2019.html

copyright © 2005 - 2020

Letecká linka OSTRAVA - Burgas v sezoně 2020

Podle aktuálního letního letového řádu nízkonákladové letecké společnosti SmartWings na rok 2020 se první let na lince Ostrava-Burgas uskuteční již 5.června 2020. Z Burgasu do Ostravy se můžete vrátit nejpozději 16.9.2020. Letecká linka je operována 4x týdně.

Cena obousměrné letenky začíná momentálně na částce cca 7.000,- Kč - toto je však pouze informativní údaj.  Také je potřeba vědět, že základní uváděná cena letenky je obvykle bez poplatku za zavazadlo. Aktuální cenu příslušného letu vám rádi zjistíme nebo si ji můžete ověřit sami na stránkách nízkonákladové letecké společnosti SmartWings.

Rádi vám poskytneme informace o letenkách včetně jejich zajistění podle vašich potřeb a v zajímavých cenových relacích. Zpracujeme vám na přání a zdarma cenovou nabídku a je jen na vás, zda ji využijete či ne. Použijte laskavě tento kontaktní formulář.

DOPORUČUJEME vám pečlivě sledovat aktuální letový řád - podle našich zkušeností z minulých let v něm bude pravděpodobně docházet ke změnám a to někdy velmi zásadním.

Uvědomte si také, že se jedná o nízkonákladovou leteckou společnost s výrazně pohyblivými cenami, kde platí, čím dříve si objednám a zaplatím, tím mám větší šanci na cenové zvýhodnění.

Pokud je vaším dovolenkovým cílem jižní pobřeží Bulharska (Sozopol, Primosko, Kiten, Lozenec, Carevo, Varvara, Achtopol, Sinemorec či Rezovo) zajistíme vám cenově zajímavý transfer z letiště Burgas a zpět. Prohlédněte si naši nabídku transferů.

Uvedené časy jsou časy místní podle času příslušného letiště.


Informace o dalších letenkách
Praha-Burgas
    Brno-Burgas